تاریخ انتشار : یکشنبه 23 می 2021 - 1:34

در ارزیابی عملکرد شرکت های گاز سراسر کشور محقق شد:

کسب ۴ رتبه برتر سال ۹۹ در حوزه گازرسانی شرکت گاز خراسان جنوبی

کسب ۴ رتبه برتر سال ۹۹ در حوزه گازرسانی شرکت گاز خراسان جنوبی
هاشمی از کسب 4 رتبه برتر گازرسانی در حوزه های گازرسانی روستایی، شبکه تغذیه و توزیع ، میزان اجرای خط انتقال و گازرسانی به صنایع مشمول مصوبه شورای اقتصاد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سایه خاوران؛ سید محمود هاشمی، مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی در تشریح این خبر گفت: در سال ۱۳۹۹ با ھمت کارکنان پرتلاش این شرکت توانستیم رتبه نخست در بیشترین میزان گازرسانی روستایی و بیشترین مقدار شبکه اجرا شده در بین شرکت ھای گاز استانی را اخذ نماییم.

وی در ادامه گفت: همچنین رتبه دوم در میزان اجرای خطوط انتقال گاز و رتبه دوم در گازرسانی به صنایع مشمول مصوبه شورای اقتصاد طی سال ۱۳۹۹ بھ نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است.

 وی در ادامه تصریح کرد: در زمینه گازرسانی روستایی سال گذشته توانستیم با گازرسانی به ۶۳۴ روستا، یک رکورد بی سابقه در بیش از نیم قرن فعالیت شرکت ملی گاز ایران را بھ نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت نماییم.

هاشمی افزود: همچنین طی سال ۱۳۹۹ با اجرای ۲۴۷۱ کیلومتر ، بیشترین مقدار اجرای شبکه تغذیه و توزیع گاز در بین شرکت ھای گاز استانی به نام شرکت گاز خراسان جنوبی ثبت شده است.

وی با اشاره به میزان اجرای خطوط انتقال در سال گذشته گفت: با اجرای ۵۹ کیلومتر خط انتقال، رتبھ دوم میزان اجرای خطوط انتقال در سال گذشتھ در کارنامه شرکت گاز خراسان جنوبی درج گردید.

هاشمی همچنین به کسب رتبه دوم در میزان گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد اشاره کرد و افزود: شرکت گاز خراسان جنوبی طی سه سال اخیر نگاه ویژه ای به اتصال واحد های صنعتی و تولیدی استان به شبکه سراسری گاز طبیعی داشته است تا جایی که با گازرسانی به ۱۰۰۲ واحد صنعتی مشمول این طرح ، رتبه دوم گازرسانی به واحدهای صنعتی مشمول مصوبه شورای اقتصاد را در بین شرکتهای گاز استانی به خود اختصاص داد .

 مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: در حال حاضر تمامی ۳۲ شھراستان و نیز ۱۴۰۴ روستا و ۱۶۵۰ واحد صنعتی و تولیدی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند . همچنین تا کنون ۱۰۴۵ کیلومتر خطوط انتقال و ۱۱ هزار و ۲۹۴ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع گاز در خراسان جنوبی اجرا گردیده است.

پایان پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.