تاریخ انتشار : جمعه 28 ژانویه 2022 - 12:04

نمایشگاه بین المللی ادوات کشاورزی ، ماشین آلات و مکانیزاسیون ، نهاده ها، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری در مشهد

نمایشگاه بین المللی ادوات کشاورزی ، ماشین آلات و مکانیزاسیون ، نهاده ها، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری در مشهد
خوش قامت از برگزاری نمایشگاه بین المللی ادوات کشاورزی ، ماشین آلات و مکانیزاسیون ، نهاده ها، تجهیزات گلخانه ای و سیستم های آبیاری در سال ۱۴۰۰ در مشهد خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری سایه خاوران؛ سعید خوش قامت، معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مشهد به نقش ارزنده و مهم نمایشگاه بین المللی در تبادل اطلاعات فنی، بازرگانی و ، صنایع اشاره نمود و گفت : جامعه هدف ، دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری و تاثیر آن بر توسعه کشاورزی و تولید و اقتصاد آشنا می‌شوند و دسترسی می یابند .
و با ایجاد تغییرات و به وجود آوردن شرایطی مناسب برای وقوع آن و با در اختیار کشاورزان با فرصت‌های مناسب در بخش کشاورزیو با به وجود آوردن و تاسیس زیر بناهای لازم برای تقویت کشاورزی و تعیین قیمتهای مناسب جهت محصولات کشاورزی توسعه کشاورزی را باعث می شوند .
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری به مهم‎ترین بخش های کشاورزی نظیرتامین مواد خام و اولیه مورد نیاز ، تامین نهاده‎ها و تولیدات سایر بخش‏های صنعتی از قبیل کودها و سموم شیمیایی و ماشین‌آلات کشاورزی می پردازد .
مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه معرفی پتانسیل های موجود در بخش کشاورزی ، آشنایی باآخرین دستاوردها و فن آوریهای تخصصی ، ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی شرکتهای معتبر ، از سوی غرفه داران حاضر در نمایشگاه از می باشد.
در این نمایشگاه؛ ماشین آلات ، ادوات کشاورزی و مکانیزاسیون کشاورزی، نهاده های کشاورزی ، تجهیزات گلخانه ای و باغبانی ، سیستم های آبیاری، ، خدمات فنی مهندسی و مشاور، به صورت تخصصی با اطلاع رسانی و تبلیغات خود را معرفی میکنند.
این نمایشگاه به عنوان یک حرکت رو به جلو و با ایجاد فضای رقابتی برای ورود به بازارهای جدید و ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان و دریافت سفارش از مشتریان و بازاریابی نقش مهمی ایفا کند که در فرایند تولید بسیار مهم است .
تبلیغات و فروش تجهیزات بخش کشاورزی در نمایشگاه های بین المللی یکی از استراتژی‌های عرضه و فروش است.
یکی از مزیت‌های این مکان ها این است که خود مدیران شرکت های تولیدی در غرفه ها مسئولیت تبلیغات را برعهده دارند و باعث صرفه‌جویی در پول و وقت بهره برداران و خریداران می‌شوند و تجهیزات و محصولات کشاورزی اعم از محصولات فرآوری شده ، نهاده های کشاورزی، ادوات و ماشین آلات کشاورزی را می‌توان به طور مستقیم از همان کارخانه تولیدی به فروش رساند به این ترتیب دست واسطه گران، دلالان و حذف می‌شود.

پایان پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

" alt="" title="" alt="" />