تاریخ انتشار : دوشنبه 9 می 2022 - 12:55

قدردانی رییس بازرسی فنی شرکت ملی گاز از کیفیت اجرای پروژه ها در شرکت گاز خراسان رضوی

قدردانی رییس بازرسی فنی شرکت ملی گاز از کیفیت اجرای پروژه ها در شرکت گاز خراسان رضوی
وروانی فرراهانی گفت: کارخوب باید در داخل مجموعه انجام شود و رویکرد بازرسی فنی هم کمک به روند اجرای طرح ها با حفظ کیفیت کار است .

به گزارش پایگاه خبری سایه خاوران؛ ابوالفضل وروانی فراهانی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در نشست با مدیرعامل و دیگر مدیران و روسای شرکت گاز خراسان رضوی که در سالن تعالی اداره مرکزی مشهد برگزار شدد با قدردانی از اقدامات انجام شده این شرکت به ویژه در پروژه زاهدان گفت: با توجه به بررسی و مقایسه های صورت گرفته فعالیت و کیفیت پروژه های اجرا شده توسط شرکت گاز استان خراسان رضوی در استان سیستان و بلوچستان ستودنی و قابل تقدیر است.

وی افزود: حاصل سالها تجربه بنده در بخش های مختلف صنعت نفت و گاز این است که افراد دارای تجربه در حوزه های عملیات و اجرای طرح ها در مسند و جایگاه بازرس فنی به‌‎مراتب موفق تر خواهند بود.

وروانی فراهانی با بیان این مطلب که برای هر کاری باید یک خط‌کش و میزان وجود داشته باشد گفت: پیدا کردن بهترین راه حل برای اجرای خوب پروژه ها از اهمیت بالایی برخوردار است؛ بنحوی که با حفظ الزامات فنی و استانداردها که خط قرمز است با ارائه راهکارهای فنی موجبات پیشبرد امور فراهم شود.

این مقام مسئول بازرسی فنی را بازوری فنی سازمان معرفی کرد و افزود: یکی دیگر از اولویت های بازرسی فني شرکت ملی گاز که مورد تاکید معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز هم نیز می باشد حمایت از تولید داخل است. باید با یک کار جهادی در زمینه حمایت از شرکت های دانش بنیان بویژه برای ساخت داخلی قطعات و تجهیزات وارداتی برنامه ریزی و اقدام نمود.

در ابتدای این نشست حسن افتخاری مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی ضمن خوش آمد گویی به رییس بازرسی فنی  شرکت ملی گاز ایران و هیات همراه اظهار کرد: گازطبیعی موتور محرک اقتصادی کشور بوده و این نکته بسیار مهم است که بتوانیم پروژه ها را به موقع و با کیفیت بالا اجرا کنیم. کیفیت پروژه هایی که در حال اجرا است بسیار مهم است و تسریع در اجرا به هر قیمتی مدنظر ما نیست. ضمن اینکه در کنار بحث اجرای پروژه ها موضوع صیانت و نگهداشت تاسیسات در حال بهره برداری به عنوان سرمایه ها و دارایی فیزیکی شرکت ملی گاز ایران را با جدیت دنبال می کنیم.

افتخاری ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شرکت گاز استان خراسان رضوی در حوزه گازرسانی شهری، روستایی و صنعتی در سال گذشته اظهار کرد: امسال نیز مصمم هستیم با تکیه بر توان، دانش، تخصص و تعهد همکاران بیشترین میزان گازرسانی به واحدهای تولیدی صنعتی و خانوار روستایی کشور را با نگاه به منویات مقام معظم رهبری در استان اجرایی کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: در حال حاضر به جز شهر باجگیران و تعداد اندکی روستا تمام جمعیت واجدشرایط استان خراسان رضوی با میانگین بالای ۹۸ و نیم درصد از نعمت گاز برخوردار است.

بنابراین گزارش؛ طرح دیدگاه‌های مدیران شرکت گاز استان خراسان رضوی، گفتگوی مدیران و روسای بخش های مختلف این شرکت با رئیس امور بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران و بیان پیشنهادات و انتقادات بی واسطه در حوزه بازرسی فنی بخش دیگری از این نشست بود.

پایان پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

" alt="" title="" alt="" />