تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 نوامبر 2023 - 19:05

وصول ۵ میلیارد ریال از 35 انشعاب غیر مجاز

عادله رحمانی

شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجازدر شهرستان بردسکن

شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجازدر شهرستان بردسکن
از مجموعه انشعابات شناسایی شده ۳ مورد با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع و جهت سیر مراحل قانونی معرفی شدند و ۳۲ مورد پس از تنظیم صورتجلسه به واحد حقوقی امور ارجاع داده شد و در محل دفتر حقوقی امور حل و فصل گردید


به گزارش خبرنگار سایه خاوران مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان بردسکن از شناسایی و جمع آوری ۳۵ فقره انشعاب غیر مجاز از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه خبر داد.
حسین مهدوی اولیائی عنوان کرد: در نتیجه فعالیت و پایش و همچنین گشت نیروها و کارشناسان امور مشترکین از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه ۳۵ فقره انشعاب آب غیر مجاز شناسایی و جمع آوری گردید.
وی افزود از مجموعه انشعابات شناسایی شده ۳ مورد با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع و جهت سیر مراحل قانونی معرفی شدند و ۳۲ مورد پس از تنظیم صورتجلسه به واحد حقوقی امور ارجاع داده شد و در محل دفتر حقوقی امور حل و فصل گردید.
اولیائی در این باره گفت: از مجموع ۳۵ انشعاب غیر مجاز تاکنون مبلغ ۵ میلیارد ریال وصول گردیده است.
وی خاطرنشان کرد: اهم مصارف غیر مجاز در راستای مصارف غیر خانگی بوده که متعاقباً با برخورد قاطع امور و با همکاری و همیاری مراجع قضایی باعث کاهش مصارف غیر مجاز در سال جاری در مقایسه با سال گذشته گردیده است.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تامین آب شرب سالم و بهداشتی از اهم وظایف امور آب و فاضلاب میباشد و با توجه به اینکه انشعابات غیر مجاز میتوانند باعث ایجاد چالش در این امر شود، از همکاران واحد مشترکین به خصوص قاریان کنتور خواست تا نسبت به شناسایی انشعابات غیر مجاز اهتمام ویژه داشته و واحد حقوقی امور نیز در این زمینه جدیت کامل داشته و با تنظیم صورتجلسه و تشکیل پرونده با متخلفین برخورد قاطع شود.

پایان خبر

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

" alt="" title="" alt="" />