کد خبر : 5557
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 نوامبر 2021 - 17:34

در جلسه تحقق دستورالعمل توزیع قیر دولتی موضوع بند «ز» تبصره (1) قانون بودجه سال 1400 تاکید شد:

پیگیری دریافت قیر دولتی برای آسفالت معابر خاکی حاشیه شهر مشهد

پیگیری دریافت قیر دولتی برای آسفالت معابر خاکی حاشیه شهر مشهد
در جلسه تحقق دستورالعمل توزیع قیر دولتی موضوع بند «ز» تبصره (1) قانون بودجه سال 1400، بر تسریع در پیگیری دریافت بودجه دولتی برای آسفالت معابر خاکی محلات حاشیه شهر مشهد تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری سایه خاوران؛ در راستای تحقق دستورالعمل توزیع قیر دولتی موضوع بند «ز» تبصره (۱) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ جلسه مشترکی بین حوزه های تخصصی مرتبط از جمله معاونت فنی و عمران، سازمان بازآفرینی و اداره کل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری مشهد برگزار شد.

این جلسه با حضور اعظم مرادی معاون اداره کل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری، همایون وثوق رضوی رئیس اداره ساماندهی ، نظارت و کنترل فعالیت ها و نمایندگان این اداره کل، بهنام خیاط مدیرکل نظارت بر نگهداری، تعمیرات و بهره برداری از تاسیسات و زیرساخت های شهری شهرداری مشهد، باقر چراغی رئیس اداره پیگیری تامین اعتبارات و مطالبات سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان وحیدی رئیس اداره نگهداری و تعمیرات معابر و تقاطع ها برگزار شد.

ابتدا بهنام خیاط گفت: زیرسازی معابر خاکی در محلات بافت های بازآفرینی انجام و به محض تحویل قیر آماده اجرای روکش آسفالت می باشیم.

باقر چراغی نیز در این جلسه بیان کرد: سازمان بازآفرینی لیست اولویت های معابر نیازمند آسفالت توسط این سازمان احصاء شده و به معاونت عمران برای اجرا ارائه خواهد شد.

مجتبی زمانیان وحیدی گفت: آسفالت معابر خاکی سطح شهر همواره در برنامه های جاری شهرداری وجود دارد و تخصیص قیر دولتی میتواند به روندهای موجود تسریع بخشد.

در ادامه اعظم مرادی بیان کرد: اداره کل هماهنگی دستگاههای اجرایی شهرداری مشهد پیگیری لازم برای تحقق و تسریع فرایندهای تخصیص موضوع فوق با استانداری هماهنگی لازم را به عمل خواهد آورد.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر گردید: نسبت به اولویت بندی و معرفی معابر خاکی موجود در محلات هدف بازآفرینی و همچنین لیست ارائه شده از حوزه معاونت فنی و عمران و حمل و نقل و ترافیک اقدام گردد و اطلاعات GIS معابر انتخاب شده مورد تاکید قرار گرفت و نماینده سازمان بازآفرینی آقای موحدی نسبت به ارسال لیست مذکور به اداره کل هماهنگی دستگاههای اجرایی اقدام نماید، لیست اعلام شده پس از تدقیق به اداره کل بودجه و ارزیابی عملکرد تحویل تا نسبت به بارگذاری اطلاعات تهیه شده در سامانه اقدام شود، همچنین مقرر گردید؛ لیست دوم معابر مورد نیاز برای آسفالت جهت بهره مندی از سهمیه در اختیار اداره کل راه و شهرسازی مطابق فرمت های ارائه شده به سازمان بازآفرینی ارائه و به اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی منعکس گردد و نتایج حاصله به اداره کل هماهنگی دستگاههای اجرایی ارسال شود.

پایان پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

" alt="" title="" alt="" />