تاریخ انتشار : شنبه 15 ژانویه 2022 - 12:59

بررسی موضوعات حوزه منابع انسانی شرکت گاز خراسان رضوی توسط معاون وزیر نفت

بررسی موضوعات حوزه منابع انسانی شرکت گاز خراسان رضوی توسط معاون وزیر نفت
مددی فرصت ها، مسائل و مشکلات حوزه منابع انسانی بخش های رسمی، قراردادی و پیمانکاری شرکت گاز خراسان رضوی و دیگر شرکت های تابعه وزارت نفت در این استان را بررسی کرد.

به گزارش پایگاه خبری سایه خاوران؛ حسن افتخاری مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی در این جلسات گزارشی از آخرین وضعیت منابع انسانی، نیروهای شاغل در بخش های مختلف و ظرفیت ها و توانمندی کارکنان را ارائه کرد.

وی با تشکر از نگاه ارزشمند و همراه با تکریم وزیر نفت و معاون وزیر در توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت به حوزه سرمایه های انسانی، کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی را نیروهایی متعهد، متخصص و با ایمان معرفی کرد و افزود: در سایه همت و تلاش کارکنان در بخش های رسمی، قراردادی و پیمانکاری اقدامات بسیار خوبی در حوزه خدمت رسانی گسترده در استان خراسان رضوی صورت پذیرفته است.

حسن افتخاری گفت: بیشترین عملکرد در حوزه‌های گازرسانی به خانوار روستایی و واحدهای تولیدی و صنعتی، انتخاب شرکت گاز خراسان رضوی بعنوان دستگاه برتر عمرانی سال ۱۳۹۹ استان و کسب بالاترین رتبه حوزه سلامت اداری در بین شرکت های گاز استانی بخشی از این دستاوردها می باشد.

وی با قدردانی از نگاه جدید حاکم بر وزارت نفت در حوزه منابع انسانی، سمت های بلاتصدی، تسریع در تبدیل وضعیت کارکنان مشمول ایثارگری، اضافه کردن افراد جامانده در سامانه ساپنا، تعدیل مدرک، همسانی رتبه کارکنان با رتبه های سازمانی و در نتیجه عدم امکان ارتقاء کارکنان و معیشت کارکنان را از موضوعاتی دانست که نیازمند توجه ویژه مدیریت منابع انسانی وزارت نفت است.

نیروی متعهد موجب پیشرفت و تعالی سازمان می شود

مهدی علی مددی، معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی هم ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی کارکنان صنعت گاز برای گرمابخشی به منازل مردم، نیروی انسانی جذب شده در صنعت نفت را عاشق دانست و گفت: تحمل سختی ها و دشواری های صنعت نفت و گاز تنها با عشق امکان پذیر است.

وی افزود: استفاده از نیروی متعهد و دارای شاخصه های لازم قطعا در پیشرفت، ارتقاء و تعالی سازمان موثر خواهد بود و باید به این باور برسیم که حفظ سرمایه های صنعت نفت تنها از طریق نیروی انسانی شاداب اتفاق می افتد.

دیدار نمایندگان کارکنان شرکت گاز خراسان رضوی با معاون وزیر نفت

نمایندگان کارکنان نیروهای رسمی، قراردادی و پیمانکاری شرکت گاز خراسان رضوی در نشست صمیمی معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با کارکنان در منطقه عملیاتی خانگیران سرخس حاضر شدند و به بیان دیدگاه ها و انتقال نظرات کارکنان پرداختند.

ارتقای شغلی کارکنان رسمی، تسریع در تبدیل وضعیت ایثارگان، پرداخت هوشمند، نظارت بر عملکرد پیمانکاران و ارتقای معیشت کارکنان پیمانکاری از موضوعات مطرح شده نمایندگان در این نشست بود.

یادآور می شود؛ مدیران کل حوزه ستادی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت، مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و دیگر مدیران توسعه منابع انسانی شرکتهای اصلی وزارت نفت مهدی علی مددی را در این سفر دو روزه به مشهد مقدس و منطقه عملیاتی خانگیران همراهی کردند.

پایان پیام/

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

" alt="" title="" alt="" />